Krotitelé dluhů je pořad České televize, ve kterém se řeší případy dlužníků, které už nezvládají své dluhy a tak se obrátily na krotitele dluhů.

Krotitelé dluhů na ČT1

Krotitelé dluhů je televizní pořád, který je vysíláne jednou týdně na programu ČT1. Vysílacím dnem je středa a pořad většinou začíná od 21:45. V krotitelech dluhů se řeší příběhy jednotlivých dlužníků a finanční poradci se jim snaží v jejich situaci nějak pomoci. Pořad je velmi zajímavý a poučný téměř pro každého.

Jak probíhá pořad Krotitelé dluhů ?

Řekneme si jak většinou probíhají jednotlivé díly pořadu Krotitelé dluhů. Na začátku pořadu Krotitelé dluhů dojde k výlíčení situace dlužníka. Poté přijíždní finanční poradce za dlužníkem k němu domů. Tam si řeknou základní informace a poté se jdou zapisovat měsíční příjmy a výdaje. Na tabuli se sepisují jak všechny měsíční výdaje, tam měsíční příjmy. Z toho se pak vypočítá kolik jim zbývá nebo chybí každý měsíc. Finanční poradce se pak snaží najít nějaké řešení. Řešení jsou různá, ale většinou se nějaké řešení opravdu najde. Často je nutné sestavit nový splátkový kalendář, mrkněte na splátkový kalendář vzor ať víte jak může vypadat.

Finanční poradci

V roce 2012 působí v pořadu Krotitelé dluhů tito finanční poradci:

  • Martin Cvetler
  • Martin Podolák
  • Lenka Folvarčná
  • Petra Kozlová

Krotitelé dluhů on line ke zhlédnutí

Pokud vám nějaké díly pořadu Krotitelé dluhů utekly a vy je chcete přesto vidět, tak v dnešní době není vůbec žádný problém se podívat na tyto díly online přes internet. Díly můžete zhlédnout na adrese:
http://www.ceskatelevize.cz/porady/10213556322-krotitele-dluhu/video/